Welkom bij het Marnix College

Samen School Maken

M3a, M3b en G3a doen mee aan Jong Kunstfestival Ede


Onze leerlingen van M3a, M3b en G3a werken bij Kunstvakken 1 en beeldende vorming aan de Street Food Wall en Foodfotografie voor het Jong Kunstfestival in Ede. Het thema is Art & Food. Het Jong Kunstfestival is op zaterdag 7 oktober, en wordt om 11.11 uur feestelijk geopend in het Van de Weerd gebouw aan de Doelenstraat (Het zijstraatje tussen de Hema en de Subway) in Ede Centrum. Er komt een wethouder van de gemeente om de expositie te openen, én er is live muziek van Uncle Jimmy! Maar het aller belangrijkste: de kunstwerken die door onze leerlingen van het Marnix en leerlingen van het Pallas en het Streek zijn gemaakt, zijn de hele dag te bewonderen van 11.00 tot en met 16.30 uur. Iedereen is van harte welkom!


Zie hier foto’s van onze leerlingen ter voorbereiding op het kunstfestival.