Welkom bij het Marnix College

Samen School Maken

Open Huis Marnix College


Open Huis Marnix College: gezellig druk!
open_huisOp donderdagavond 2 februari vond het Open Huis op het Marnix College plaats. We mochten ruim 1200 bezoekers verwelkomen en hen onze school laten zien! De pubquizjes bij de talen zaten bomvol, er werd enthousiast gespeeddatet met onze leerlingen, de stempelkaarten waren niet aan te slepen, men was nieuwsgierig naar hoe er wordt lesgegeven met de iPad, de virtual reality tour bij beeldende vorming werd met grote belangstelling bekeken en er werd aandachtig geluisterd naar een preview van onze aanstaande voorstelling 'Ik wil weg!'. Wat er nog meer te zien en te doen was? Bekijk via de link hieronder de foto's van deze bijzonder mooie avond. Aan alle medewerkers: bedankt voor jullie toewijding en enthousiasme! Aan alle bezoekers: heel fijn dat jullie er waren en heel graag tot ziens op het Marnix College!

 

Wouter Vink

Afdelingsleider brugklassen

 

Klik hier voor foto's.