Welkom bij het Marnix College

Niet zomaar een school

Geslaagden Marnix College Ede


Na een spannende tijd konden veel eindexamenkandidaten opgelucht ademhalen: ze zijn geslaagd!

 

Van harte gefeliciteerd!

 

Marnix College Ede
Geslaagden 1e tijdvak 2016

 

Gymnasium
BARNEVELD: Anna Perfors
BENNEKOM: Bram Markering
EDE: Lars Bakker, Lotte Diesman, Tamara Florijn, Harriët Frielink, Stephan van de Heisteeg, Iris van Holsteijn, Esther Kiezebrink, Naomi van de Pol, Anne Marije van der Puijl, Kim Verduijn, Eva Verhaar, Simone Visschers, Lennard van Zijl
EDERVEEN: Daan van Sonsbeek
OTTERLO: Merel Meijer
VEENENDAAL: Mariska Taselaar
WAGENINGEN: Davy Huang, Jens Koumans, Mark Ogink, Bernard Postema

 

Atheneum
BENNEKOM: Lois Bakker, Marle Berkenbosch, Ruben Beumer, Bart Hartog, Marijke Horn, Simone de Jager, Joep Moormans, Rachel van der Stouw, Riemer Westerbeek
EDE: Mees Aafjes, Alex Aalders, Dirk Melle Beek, Juliette van den Berg, Lucienne de Bondt, Thom van den Brand, Joost van den Brink, Lorea Bron, Christopher van Drie, Patricia van Elswijk, Tijmen van Enckevort, Ruben Florijn, Nico Frijns, Paul Gielen, Theo Gieles, Luuk Heuzen, Hannah Hilberink, Rensco Hogers, Romy Hol, Kevin Huisman, Saskia Hulsbergen, Sophie Hulshoff, Daniëlle Janssen, Laura Joël, Carsten de Jong, Jasper van de Kraats, Anne Lokman, Alexandra Margaritidis, Thijs Meerveld, Jeroen Meijer, Tim Mennen, Nick Noteboom, Lara Orlandini, Esther Peters, Marjolein Pijper, Michelle Pol, Delaja Post, Nikki van Pouderoijen, Noah van Roekel, Rick Röttjers, Tarik Scherrenburg, Alisha van Setten, Roy Smink, Debby Snijders, Chantal Staring, Arianne de Sterke, Sabine Stroband, Tom van den Top, Daniël Turkesteen, Borg van der Velde, Bente Vonk, Emil Vorsteveld, Suzan Vrieze, Julot Westermeijer, Irene van de Zande, Britt Zonneveld
HARSKAMP: Geoffrey Groenendaal, Diederik Hulsbergen
LUNTEREN: Doortje de Boer, Patrick Bruijnes, Anne Harmsen, Laura van der Hee, Iris Losekoot, Jelle Meijer
OTTERLO: Lisa van der Panne
RENKUM: Fred Goverde
VEENENDAAL: Tarique Alam, Robbert Hoogeveen, Dieuwke Jagersma
WAGENINGEN: Marlous Bakker, Thijs Kamphuisen, Silvie Kroesbergen, Kasper Tempel, Lanke Yin

 

HAVO
BENNEKOM: Melissa de Beule, Luke van den Brink, Marije Hartman, Boaz Jansen, Anne Lueb, Anne van Roekel, Maevy Stoffer, Saraï Titalepta, Jamie van de Waarsenburg, Joël Welgraven, Mathijs de Zoeten
BUSSUM: Josha Meijerman
EDE: Maureen Achterberg, Estrella Baaij, Jelle Baars, Bradley van den Berg, Chiel Boot, Wesley de Bree, Wouter Bron, Franka van Bruchem, Dave Burgers, Marjo Corver, Ertan Demirel, Isa Draaijer, Sarah Driessen, Francine van Hee, Merel Hegenbart, Chantal Heinrichs, Jens van Holland, Mirthe ten Hove, Marit de Jong, Soriya al Khatib, Jorn Kooij, Samantha van de Kraats, Linn Kramer, Michelle Krijgsman, Jarik van Lierop, Manon van Manen, Charro Manuputty, Sanne van Mierlo, Emily Ng, Laura Oostveen, Derya Pehlivan, Claudia Poolman, Tara Pothoven, Annabel Riemens, Sylvano Rijlaarsdam, Emma Rijsemus, Jurgen van der Rijst, Marwa Shiwa, Max Smit, Lisanne Sprik, Lisanne Stemerding, Femke Stroband, Maximilian van den Top, Paul van der Veen, Lisa Veenema, Elyse Vink, Kirsten van der Vliet, Micky van de Waarsenburg, Heera Warmenhoven, Marc Weijman, Krista Wessels, Bas Wolters, Gwendolyn de Zoete, Sara Zuidhoorn
LUNTEREN: Laura van Boom, Danique Luttikhuisen, Romy van Riessen, Pepijn Schimmel, Laura van den Top
OTTERLO: Guus Abbing, Gilles van Beek, Romy Bruil, Esra van Dijk, Céline Hazeleger, Daan Kampert, Sabine van Lagen, Lobke Meijer, Bart van de Pol
UTRECHT: Ymre Bergsma
WAGENINGEN: Luuk Boekhorst, Odette de Boer, Deanne Dechering, Tim Drost, Nicholas Henon, Joost Lammers, Juliëtte Lamp, Mark Paquaij, Guido Posthuma, Javier Schut, Gijs van der Wal

 

MAVO
BENNEKOM: Niels Augustijn, Beau Botschuijver, Cas Cornelis, Eline Hol, Fabian Pieters, Anna Soons, Jules Verweij, Dylan van Welt
EDE: Edwin Abbasian Jazi, Cengiz Han Alev, Stan Bakker, Daan Berkhout, Brent van de Blaak, Ahlam Bouali, Glenn Campbell, Stijn Dekker, Rivka van Duuren, Leonie Greven, Ilham El Hamdaoui, Stefan van Harn, Daan Jansen, Emma Jansen, Chaima El Kaddouri, Mohamed El Kaldouni, Sebastiaan Kraaij, Maarten Langbroek, Sander Legemaat, Hadassa Leusink, Nicoline van Maanen, Bas Manni, Roxanne van der Meer, Myrthe Pleijsant, Sander Poolman, Rachelle Rozenboom, Nils Snitselaar, Carlijn Spee, Li-Xia Tonneijck, Jonna van Tuil, Hendrik van der Velde, Daichan Vervaart, Zalmy Zamani, Josephine Zeeman
HARSKAMP: Arlean van de Blaak
OTTERLO: Naomi Bruil, Benson van der Hulst, Ilse van Lagen