Welkom bij het Marnix College

Niet zomaar een school

Geslaagden Marnix College


De geslaagden van het Marnix College 1e tijdvak 2015.
Allen van harte gefeliciteerd!

 

MAVO
Bennekom: Thijs Korver; Lucy Trooster
Ede: Issam Aslassy; Chaimae Benmessaoud; Souhaila Bentalib; Kai Beulenkamp; Faniëlle van den Born; Nissrine Boudou; Tijmen Brethouwer; Tony Chiem; Luca Egbertsen; Anisa van Eijken; Said Remzi Erdem; Lisa Florissen; Mohammed Ftatchi; Rafaëlla Guirguis; Joey Haalboom; Justin Hanssens; Cas van IJssel; Mike Janssen; Houda Kallita; Floor Latour; Tora Meffert; Ruben Mennings; Josien van Nuffelen; Joris van Oldenbeek; Mukhtar Roble; Marjolein Schipper; Larissa Schuttel; Romy Schuurman; Philip Sloot; Joëlle van der Snee; Maarten Turkesteen; Joyce van Velthuizen; Bart Viset; Lars van der Weele; Leonie van 't Westeinde; Xiao Yang
Ederveen: Jonne Lok
Lunteren: Tom Folmer
Otterlo: Marek van den Broek; Eva Goddijn; Jan Morren
Wageningen: Lamine Kallo; Aurora van der Togt; Youp Versteeg

 

HAVO
Bennekom: Tamar Busser; Rolf van Doorn; Laura Drenth; Merijn Hermens; Indy Jurrius
Ede: Dennis Aydogan; Safae Azaoum; Denise Bettink; Juri Beumer; Sanne Beumer; Renaldo de Bock; Mattias Bos; Alex van den Brink; Mario de Bruijn; Floor Buikema; Sander van der Craats; Esther Dadema; Shayenne Dechéne; Sem Draaijer; Jordy Drost; Scarlett Grados; Arjan Haket; Robin Hardeman; Pam Heikamp; Ensa Hendriksen; Justin Henzen; Anna van Hout; Laurens van Houten; Kerem Isitan; Zhizhong Keene; Salih Kolat; Suzan Lussing; Leon Mulder; Lotte Ploeg; Brechtje Polman; Jason Pranger; Lex Rikkelman; Julius Riteco; Sybren Schaafsma; Eline Schipper; Mike Smink; Cécile Spanjers; Lieve Stomphorst; Jessy Tai Tin Woei; Matthijs Teunis; Gibril Ussif; Jesse Verhoef; Samantha Vermeulen; Shirley Verpaalen; Roan van der Weij; Leonoor van Wijngaarden; Jelle Wijtzes
Lunteren: Amber van Dijk; Imko van Dijk; Melanie van Eck; Rhodé Hendriks; Swaen Viddeleer
Otterlo: Trinco Meijer; Ties Naber; Britt Oomens
Wageningen: Sophie Buesink; Ding Dang Hoksbergen; Caitlin van Holland

 

VWO
Barneveld: Diako Berzenji
Bennekom: Floris Barnhoorn, Luuk van Etten, Matthijs de Frankrijker, Emma Heijligenberg, Michiel Hessels, Jelle Korbee, Emma Leenders, Lotte Moormans, Menno Nikken, Ewoud van Rhee, Britt Schuurman, Loes Westerveld, Sara Wiertsema
Ede: Melissa van Beek, Sander van den Bent, Iris Bergers, Eva Borkhuis, Charissa Bos, Carolien de Bruin, Tristan Coppes, Niels Corver, Lennart Daniels, Chantal van Elswijk, Lucy Frowijn, Julia Govaerts, Jamie Groeneveld, Jorn Hardeman, Eveline van Hee, Marije Heitmeijer, Marco Hernandez, Daan Heuzen, Cecile Hulshoff, Bauke Jacobs, Thom Jager, Pim Jonkers, Anne Kappert, Livia Kempkens, Willem Kleene, Joost Kleerebezem, Laurine Krol, Annelieke Kropman, Jorian Leerling, Salome Leusink, Isabelle van der Linden, Amber Maatman, Gina Melis, Mark Mollema, Erik Mulder, Joël Mulder, David Nienhuis, Bram Oppedijk, Astrid van Os, Vita Ostendorf, Puck Pentenga, Ilse Riteco, Amber van Schaik, Lola van Scharrenburg, Michelle Scheffers, Roos Slagter, Charissa Spekle, Gerben Vaessen, Jan-Willem Verstraaten, Rico Vink, Bram van Vliet, Jeroen van Voorst, Tammo van der Waal, Sjoerd van der Werf
Heelsum: Onno den Hoed
Lunteren: Marie-Louise Meijman
Otterlo: Joost van Kommer
Renkum: Jelle van Dijk
Veenendaal: Jasper Hof, Maarten van Mourik, Olivier Oude Booijink; Wageningen: Elena Alam, Jo-lene de Deugd, Christiaan van der Gaag, Finn Groten, Mark van Holland, Casper Maas, Rens Oliemans, Annabel Smid, Helmer Stuyt, Willem Thieme, Dieneke Tonneijck, Nikolas Weenink, Florianne van Zanten
Wolfheze: Martine Eekhoutte, Teije Hiltermann, Liza Kirillova