Welkom bij het Marnix College

Niet zomaar een school

Geslaagden 1e tijdvak Marnix College


Bij onderstaande leerlingen kan de vlag uit. Ze zijn geslaagd!
Van harte gefeliciteerd!! 

 

VWO

 

Arnhem:
Robin Akkermans

Barneveld: Alex Kersjes; Mijke van Leersum Bennekom: Robin Baars; Anne Boek; Esgo Claassen; Dominic van Dijk; Ellemarijn de Geit; Thijs Heijligenberg; Julia Kapinga; Bianca Knoll; Marlien Kolmus; Sylvie Langhout; Anneke van der Linde; Daphne Maas; Jenthe van Rheede; Iwan Vaandrager; Olmo Vaandrager; Eline Verkuijl; Kevin Vervoort; Karlou Westerbeek; Lida van Wijk

Ede: Casper van den Akker; Dalia Aljawaheri; Mark Baars; Leon van den Beemt; Eline de Boer; Alice Bubbers; Thom Faber; Julia Fielt; Kirubel Gashahun; Eline van Geffen; Koen Greuell; Fatema Hashemi; Vincent van Hoffen; Julik Keijer; Celina van Kruistum; Ramon Meffert; Twan van der Meijden; Fatiya Munkaila; Abdallah Al- Musawi; Jasmijn Olk; Annet Pijper; Tessa Pluimers; Maarten van der Puijl; Dominique Rijkelijkhuizen; Paula Röttjers; Rabia Sayilgan; Jeroen Sol; Marijke Tichelaar; Leonie Toemen; Omar van Tol; Xanne-Li van der Veen; Natascha van der Vegt; Esmée te Velde; Maarten de Vries; Nora de Vries; Kiki Weijman; Sabine Wikkerink; Minka Zivkovic

Ederveen: Anne Borgers

Lunteren: Nick van den Broek; Koen Meijman; Richard van Riessen; Ingeborg de van der Schueren; Simone van Veldhuizen

Otterlo: Jara Jansen; Rosanne van Kommer

Renkum: Lennart Fuchs; Juliëtte Munsterman

Veenendaal: Julia van Aart; Ellen Bijkerk; Agnes Choynacki; Roelof Jan van der Horst

Voorthuizen: Roos van Dijk

Wageningen: Pieter Amsen; Deirdre Batjes; Loek Bogaards; Noé Bouman; Heleen Bouwer; Ruth Broeze; Bouke Gerritsma; Niels van Henten; Regis Hijnekamp; Marius ter Horst; Carlotta Koumans; Marike Lombaers; Lisa Looijen; Laura Moreno Hulsman; Sebastiaan Oude Ophuis; Corline Parmentier; Wouter Smit; Suzanne Tempel; Sebastiaan Tiemessen; Leanne Zeppenfeldt

 

HAVO


Barneveld: Ivana Ubbink

Bennekom: Stijn Aarts; Emil van Amerongen; Marieke van den Brink; Luc van Haaren; Jan-Paul van Hees; Loïs Kraaikamp; Jesper Stoffer; Vera Verweij; Menthe van Vierssen; Emiel Wessels

Ede: Mees Aafjes; Siham Ahdour; Laura van Asseldonk; Max Bakker; David Bas; Jarno Bonnecroy; Maite van den Bovenkamp; Priscilla Brakels; Floris Daniels; Amber Das; Lars van der Dussen; Timo Ekhart; Nico Frijns; Terko Geursen; Kevin van Harn; Tom Heerkens; Fabiënne Heikens; Thom Hofstede; Salomé ten Holte; Daymian de Jong; Françoise Kamminga; Jelte Kamminga; Iris Kronenburg; Reza Kuipers; Ruben Maurits; Jelmer Meerdink; Wesse van der Molen; Marije Nab; Boaz Neerken; Sebastiaan Nijenhuis; Rik van Nuffelen; Rutger Otto; Sanne Pitlo; Bart van Rooijen; Hannah Schoutema; Seline Slaats; Merle Snoijink; Sheila van den Steen; Jeroen van Steenbeek; Dieuwertje Stolte; Max van den Top; Marit van Veldhuizen; Ivo Velthuijs; Bianca Vis; Tamara van de Wardt; Bastijn Zantinge

Lunteren: Denise Giersthove; Leah Pesulima; Prashant Samlal; Laurence Talet

Otterlo: Troy Bowen

Wageningen: Danitsja Fares; Anne van Grootheest; Maaike van Kammen; Meera Neering; Anne Visser

Werkhoven: Joan Niedenzu

 

MAVO 

 

Barneveld: Richard Evers

Bennekom: Jean-Paul van Delden, Ghislaine van Haaren, Durante Olsman, Jitse Wijbenga, Floris van Wingerden 

Ede: Denice Altena, Tarik Annouwari, Sami Azahaf, Sophie Beumer, Falco van de Bovenkamp, Martijn van den Bovenkamp, Marcel van den Brink, Sophie Craanen, Dennis de Croon, Robert van Eijk, Daniel Garcia Lopez, Elseline Grobben, Nils Hardeman, Nina Hoogstede, Amber Koops, Roy van Loon, Kaj van der Molen, Tom Neijenhuis, Céline Noorlander, Melissa Schoonderbeek, Bente Snoijink, Lotte Soetendaal, Ilham Tighadouini, Rephay van Tol, Roos Verweij, Youri Verwoert, Laureen Wervers, Farahnaz Zamani, Robin Zonnenberg 

Heelsum: Ymar de Jong 

Lunteren: Wesley Giersthove, Huib de Groot 

Otterlo: Valerie van Baasbank, Céline Hazeleger, Max Meijer, Anna Pol, Dana Visser