Welkom bij het Marnix College

Samen School Maken

Geslaagd !


Examens 2011: Alle geslaagde leerlingen van het Marnix College, 1e tijdvak. Van harte gefeliciteerd!

MAVO
Bennekom:
Dave Bos, Lisa IJkhout, Debbie Keulen, Michèle Nijburg, Arend van de Pol, Koen Streng
Ede: Ilse Becx, Chaimae Belhadj, Lotte Bijkerk, Özge Bozkurt, Chaima Dallali, Donna van Eldik, Sem Hecker, Christiaan Heije, Megan Janssen, Safae Kallita, Onur Korkmaz, Benjamin Latumahina, Jamilla Plate, Evert Pol, Ian Pol, Menno Reith, Steven Risamenapatty, Brandon Rorijs, Anil Saygi, Nathalie Scherrenburg, Vincent Schonewille, Kenneth van 't Slot, Daan Speelziek, Maxim Stomphorst, Gerjan Teunissen, Marije Vellinga, Lan Vo, Lisa Volmanbeck, Arne Voskuilen
Heelsum: Lara Gillissen
Lunteren: Amanda van Harskamp, Marnix van de Hoef
Otterlo: Angela van Lagen
Wageningen: Rachelle Dechering, Paul Frenay
Wekerom: Sjoerd Hekkers

HAVO

Bennekom:
Lisette ter Beest, Sanne Beijer, Mireille Dunnewind, Esmée Geurtsen, Anne Heij, Thijs de Kiewit, Rutger van der Laan, Remco Malestein, Lisa Praster, Luuk Schimmel, Rowan Siriram, Paul Stolk, Eline Visscher, Wisse van Vliet, Jeroen Wierstra, Niels Zweekhorst
Doorn:
Roos van den Broek
Ede:
Joey Aelmans, Badr Bahaj, Tim Barbiers, Sanne Batavier, Kyra Berkhout, Michelle Bijnsdorp, Nicoliene van den Brink, Bas Bruggers, Nienke Bussing, Elif Çira, Mary-Joy van der Deure, Hao Yan Foo, Sven de Groot, Niels Harder, Joanna Herikhuisen, Johanneke van Holthe, Moniek Honcoop, Nick Janssen, Sytse Kamminga, Najoua El Kebdani, Sam Kersten, Sander de Koning, Chris van de Kraats, Esmée Langstraat, Simon Leferink, Sarina Liu, Philippe Massaar, Selma Mennen, Arijana Muratovic, Milan Noordhoek, Hilal Özel, Donovan Rijlaarsdam, Murat Sali, Iris Schreuder, Lyanne Slagtand, Lotte Smeijers, Claudia Spenrath, Joshua van de Spreng, Anouk Stemerding, Chaneequa Tahalele, Stans van den Top, Suzanne Verduijn, Bob Verweij, Leanne Westerman, Anne-Mieke Wierdsma, Monique Wijnia, Tineke de Wit, Marise de Zeeuw
Harskamp:
Mélanie van Sijp, Lunteren (4), Marie-Louise van Dijk, Thomas Heije, Wessel Jonkman, Jasper de Roos
Otterlo:
Annemiek Koning
Wageningen:
Anouk Cats, Stefi van Dijk, Sheila van der Heijden, Marissa de Jager, Peter Jansen
Wekerom:
Sean de Bie

VWO
Atheneum

Bennekom:
Marloes Arens, Jorien Beekmans, Wilco van den Berg, Mariska van den Brand, Rudo de Graaf, Nicole van Hemert, Anouk Hiensch, Danaë ten Hoedt, Anouk de Jong, Hanne de Jong, Koen Kieft, Sanne Korbee, Wouter van der Linde, Iris van der Meiden, Charlotte Meurs, Merel Middelman, Joris Neuman, Rijk Pellikaan, Ivanka de Ruijter, Roland Stastra, Sofieke Temmink, Iris van der Touw, Dennis van der Veer, Reinder Vos de Wael, Tom Voskuil, Marlies de Vries, Geiske de Vries, Michiel Willemsen
Ede:
Ilona van Alen, Manon van Ast, Sophie Bik, Rowie van den Bulk, Joris Burger, Tessa Cramwinckel, Robin van Dasselaar, Zarina van Duren, Onno van der Dussen, Eline Gielen, Endo van der Graaf, Iris van Grootheest, Gijs Grüter, Rens Harteveld, Thomas Jansen, Levie Karssen, Max Kersten, Maurits Kohsiek, Lisan Kooijmans, Josette van Maanen, Jelle Nederstigt, Sofia Safrioui, Céline Silvius, Bircan Sönmez, Tomas te Velde, Marissa Veldhuis, Jill van 't Zand, Mathijs van de Zande
Harskamp:
Lodewijk Busscher
Lunteren:
Christiaan de Boer, Marco Geijtenbeek, Rohan Hendriks, Yong Loe Ma
Otterlo:
Jasper Zaar
Veenendaal:
Onno Kampman
Wageningen:
Lian Angelino, Vivian Boer, Pauline Boering, Stefan de Bruin, Floortje Geerdink, Sara Gerrits, Robin van Holland, Lete Hulscher, Wijnand IJzermans, Tamara de Jong, Frank Koopman, Björn Molenmaker, Erik Sijssens, Noor Smal, Marijn Verdenius, Qiqi Yin
Zelhem:
Annemarie Klos

VWO
gymnasium

Barneveld:
Lawek Berzenji, Jasmijn Mansvelder
Bennekom:
Luuk Bekker, Sander van den Berg, Bram Leenders, Julian Meijer, Lenneke van Raaij, Anne Schipper
Ede:
Koen van Asseldonk, Sanne van den Beemt, Vincent Bos, Michiel Bron, Kas Buunk, Sytse Hartvelt, Mark Jansen, Joel Jeene, Els Mulder, Stephan Neijenhuis, Jan Pijkeren, Paulien Plomp, Marissa Pol, Karina Prins, Janneke de Vries
Lunteren:
Ward Huetink, Jochem van Vuren
Veenendaal:
Pasoon Hellamand, Matthijs Oosterbeek
Wageningen:
Anouk de Boer, Jules Hazeleger, Joost de Jong, Gerard van Leeuwe, Céleste van der Togt
 

Voor de geslaagden van het 2e tijdvak klik hier